ÁLLÁS: E-kapu koordinátort keresnek Ferihegyre

Szerző • 2019-03-12 • Hírek, Közélet ÁLLÁS: E-kapu koordinátort keresnek Ferihegyre bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva582

Szívesen dolgozna egy változatos, pörgős, nemzetközi munkakörnyezetben? Érdekli a repülőtér vibráló, különleges világa? Szeretne részese lenni az izgalmas újításoknak? Szívesen kommunikálna a munkája során és segítőkész is? Jelentkezzen a Budapest Airport Zrt-hez E-kapu koordinátornak! – üzeni leendő alkalmazottjainak az airportal.hu.

Feladatok:

proaktívan bemutatja a határátlépésre készülő utasoknak az újonnan bevezetésre kerülő automata, biometrikus határellenőrzési kapuk használatát
rögzíti a felmerülő problémákat, kérdéseket és megoldja azokat
biztosítja az utazóközönség számára a használattal kapcsolatos információkat, udvariasan segítséget nyújt és támogatja az automata határellenőrző kapun történő hatékony áthaladást
10 órás, többműszakos beosztás, kétnapos váltásban (2 nap munka, 2 nap pihenő)

Elvárások:

érettségi
legalább középfokú aktív angol nyelvtudás, másik nyelv ismerete előnyt jelent
proaktív, bátorító viselkedés
kiváló kommunikációs készség
megnyerő, bizalomkeltő modor
átlagon felüli problémamegoldó készség és türelem
magas stressztűrő képesség
kifogástalan megjelenés
többműszakos, folyamatos munkarend vállalása

A fényképes önéletrajzokat a hr@bud.hu e-mail címre várják!

Kapcsolódó

Hozzászólások letiltva