ÁLLÁS! Poggyászrakodót és anyagmozgató, raktárost keresnek a repülőtérre

Szerző • 2018-08-18 • Hírek, Közélet ÁLLÁS! Poggyászrakodót és anyagmozgató, raktárost keresnek a repülőtérre bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva233

A Menzies Aviation (Hungary) Kft. a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére munkatársakat keres repülőtéri poggyászrakodó illetve anyagmozgató, Raktáros és Eszközkezelő munkakörök betöltésére.

Repülőtéri poggyászrakodó

Teljes és részmunkaidőbe is lehet jelentkezni.

Jelentkezés feltételei: 8 általános iskolai végzettség, büntetlen előélet. Elvárás: megbízhatóság, pontosság, önálló munkavégzés, nagyfokú fizikai terhelhetőség, rugalmasság.

Előny: Targoncavezető OKJ bizonyítvány, B kategóriás jogosítvány

Amit kínálnak:

– versenyképes fizetés (nettó 140.000 Ft – 270.000 Ft)
– Bérezés már az oktatás ideje alatt is!
– Folyamatos fejlődési lehetőség
– Menzies bármelyik külföldi bázisára történő áthelyezés támogatása (2,5 év után)
– bónusz, cafeteria, munkaruha, közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
– 22:00-06:00 között taxival történő haza- és beszállítás
– 18:00-06:00 között 40% bérpótlék (éjszakai műszak nincs, csak délutáni)

E-mailben (név és telefonszám megadásával): bud.info@menziesaviation.com, Telefonon: 06 70 677 0944

Anyagmozgató, Raktáros és Eszközkezelő

Teljes és részmunkaidőben munkavállalókat keresnek.

Főbb feladatok:

– export és import légi áru raktári fizikai és dokumentáció kezelése,
– áru és posta küldemények rakodása, szállítása, dokumentáció kezelése és ellenőrzése
– légi paletták és konténerek felépítése, bontása
– repülőgépek előtéri kiszolgálása, földi kiszolgáló eszközök kezelése

Minimum elvárások:

– B kategóriás jogosítvány
– önálló, felelősségteljes munkavégzés, de hatékony részvétel a csapatmunkában
– büntetlen előélet (repülőtéri belépőkártya megszerzéséhez)
– változó munkaidő-beosztással szembeni rugalmasság
– pontosság, precízség, megbízhatóság
– alapfokú végzettség (8 általános)

Előnyt jelent:

– vezetőüléses targonca kezelői jogosítvány (érvényes, új típusú, OKJs bizonyítvánnyal együtt)
– emelőgép kezelői, egyéb gépkezelői engedély (érvényes, új típusú, OKJs bizonyítvánnyal együtt)
– hasonló területen szerzett munkatapasztalat
– középfokú végzettség
– más speciális végzettség (veszélyes-áru kezelési [IATA DG Cat7-8], sugárvédelmi, stb.)
– alapszintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, Outlook)

Munkavégzés helye:

a Menzies Aviation Cargo (Hungary) Kft. létesítményei az Europolis Aerozone Business Park-ban, illetve a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

– versenyképes jövedelem + bónusz + Erzsébet kártya (étkezési hozzájárulás)
– törvényes, bejelentett munkaviszony
– túlórák havi szintű elszámolása
– fejlődési lehetőség (képzések, oktatások)
– munkaruha
– Modern munkakörnyezet
– közigazgatási határon kívülről bejárók utazási támogatása
– 18:00-06:00 közötti munkavégzés esetén bérpótlék
– hosszútávon tervezhető munkalehetőség

A fenti minimum elvárásoknak megfelelő jelentkezők esetén fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzokat a finance@farnair.hu email címre várunk.

Kapcsolódó

Hozzászólások letiltva