Állásajánlat Ferihegyen!

Szerző • 2019-02-20 • Hírek, Közélet Állásajánlat Ferihegyen! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva376

Új állásajánlatot tett közzé az Airportal, repülőtérforgalmi felügyelőt keresnek! Az állásra a hr@bud.hu e-mail címen lehet jelentkezni angol, valamint magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel, és a fizetési igény megjelölésével.

Az ajánlat szövege így hangzik:

“Elkötelezett vagy a légiközlekedés iránt? Szeretnél egy mozgalmas és izgalmas terepmunkát végezni? Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és igazi csapatjátékos vagy? Jelentkezz Repülőtérforgalmi felügyelőnek, és vedd kezedbe a repülőtér napi működtetését!”

Az elvégzendő feladatok listája:

– a repülőtérre érkező légijárművek akadálymentes gurulásának biztosítása
– az indítási és hátratolási, hátragurulási eljárások akadálymentességének biztosítása, ezek levezénylése
– folyamatosan ellenőrzi az illetékességébe tartozó területek állapotát, az azokon zajló tevékenységet, rendellenesség esetén azonnal intézkedik az akadályozó tényezők megszüntetéséről, kezeléséről
– a szigorított biztonsági területeken belterületi jogosítvánnyal vagy helyismerettel nem rendelkező gépjárművek mozgásának biztosítása, felvezetése
– a légijárművek kiszolgálási és parkolási szempontból veszélyeztetett zónáinak akadálykúpokkal történő megjelölését ellenőrizni

Elvárások:

– érettségi
– B kategóriás jogosítvány és legalább 3 év autóvezetési tapasztalat
– középfokú vagy társalgási szintű angol nyelvtudás
– kommunikációs és interperszonális készségek
– problémamegoldó képesség
– racionális gondolkodás
– elemző készség
– műszakos munkarend vállalása

Forrás: airportal.hu

Kapcsolódó

Hozzászólások letiltva