Dudás Miklós bronzérmes lett a kajak-kenu világbajnokságon!

Szerző • 2018-08-27 • Hírek, Sport Dudás Miklós bronzérmes lett a kajak-kenu világbajnokságon! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva2175

A portugáliai Montemor-o-Velhóban rendezett kajak-kenu világbajnokságon az augusztus 26-i, vasárnapi döntők során a férfi K–4 500 méteren bronzérmet nyert, a sikercsapat tagja volt kerületünk kiváló kajakosa, Dudás Miklós is. Gratulálunk!

A Férfi K–4 500 méteren a táv első felében még vezetett a magyar hajó (Tótka Sándor, Dudás Miklós, Molnár Péter, Kuli István), amely a németek és a spanyolok mögött a 3. helyen végzett.

A magyar csapat a világbajnokság éremtáblázatán az előkelő második helyen végzett hat arany-, egy ezüst- és két bronzéremmel. Hüttner Csaba szövetségi kapitány tanítványait a német válogatott előzte meg.