Egy hétvégén 13 érmet szereztek az Akadémia ifjú úszói

Szerző • 2020-12-08 • Hírek, Sport Egy hétvégén 13 érmet szereztek az Akadémia ifjú úszói bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva85

A Városgazda Utánpótlás Akadémia öt versenyzője egyetlen versenyhétvégén összesen 13 érmet (7 aranyat, 2 ezüstöt és 4 bronzérmet) szerzett meg a Gyermek-cápa-delfin regionális Országos Bajnokságon. Gratulálunk a fiatal tehetségeknek!

Járomi Benjámin összesen öt számban (400 m gyors-, 200 m vegyes-, 400 m vegyes-, 200 m pillangó- és 200 m mellúszásban) szerzett aranyérmeket. Sánta Vivien is formában volt, ugyanis 200 m vegyesen, 100 m mell- és pillangóúszásban egyaránt bronzérmeket hozott el. Szalai Zsófia 100 m mell- és gyorsúszásban végzett az első helyen, míg 100 m háton az ezüstért érkezett be. Tóth Noémi szintén ezüstéremnek örülhetett 200 m mellúszásban, míg Csongrádi Dorina a harmadik legjobb idő elérésével léphetett dobogóra 100 m gyorsúszásban.