Éremeső a Városgazda úszóinál

Szerző • 2019-10-25 • Hírek, Sport Éremeső a Városgazda úszóinál bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva542

A Városgazda Utánpótlás Akadémia úszói ismét kitettek magukért. Ezúttal a Rövidpályás Országos Bajnokságon vettek részt Százhalombattán és szép számban szállították az érmeket.

Berta Barbara három úszásnemben 50m mell, 100m mell és 200 vegyesen is aranyérmet szerzett: 50 és 100m háton az ezüst, míg 50m gyorson a bronzérem csillanhatott a leányzó nyakában. Kulcsár Zalán 200m vegyesúszásban lett második és háton is sikerült a 200 m-es távot egy bronzéremre váltania. Az is nagy szám, hogy Zalán áttörte a 2 perces lélektani határt 200m gyorson. Az új rekord 1:59,75!!! Járomi Benjámin ezüstöt gyűjtött a hétvégén, hiszen 200 m gyorson és ugyanezen a távon pillangóúszásban is a második legjobb idővel ért célba.

Forrás: varosgazda18.hu