Állás – Bér- és TB ügyintézőt keres a Vársgazda

Szerző • 2020-03-16 • Hírek, Közélet Állás – Bér- és TB ügyintézőt keres a Vársgazda bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva237

A Vársgazda18 bér- és TB ügyintéző pozícióba keres munkavállalót a társaság alkalmazásában állók és a társadalombiztosítási ellátásaikkal kapcsolatos elszámolásaik ügyintézésére.

Feladatok:
– teljes körű bérszámfejtés, TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése
– a bérszámfejtéshez, a társadalombiztosításhoz, valamint a szakterülethez kapcsolódó adatok és dokumentumok pontos és naprakész vezetése
– munkaviszony/megbízási jogviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos bejelentési és bérügyviteli feladatok ellátása, munkaviszonnyal kapcsolatos változások lekövetése
– munkaidő-nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, javítása, egyeztetése, dokumentálása
– a társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
– munkaidőkeretre vonatkozó szabályok betartásának ellenőrzése, nyomon követése
– munkáltatói igazolások elkészítése, levonások rögzítése, kezelése
– szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
– adó- és járulékbevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok, a vezetés, valamint a társosztályok részére;
– a területet érintő jogszabályok és egyéb előírások naprakész ismerete

Elvárások:
– középfokú szakirányú bér és TB ügyintézői végzettség
– minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– NexonBér program ismerete, használatában szerzett tapasztalat
– önállóság, jó problémamegoldó képesség, ügyfélközpontú szemlélet
– precizitás, pontos munkavégzés
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, PowerPoint, Excel, Outlook)
– Nexon4 program ismerete

Amit kínálnak:
– biztos, hosszú távú munkavégzés
– családias munkahelyi légkör
– szakmai fejlődés, képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail elérhetőségre a ”bér- és tb ügyintéző” tárgy feltüntetésével.

Kapcsolódó

Hozzászólások letiltva