Újabb döntetlen a kupában

Szerző • 2021-01-29 • Hírek, Sport Újabb döntetlen a kupában bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva64

A Liga Kupa harmadik találkozóján Balassagyarmaton lépett pályára a PLER. Az eredmény hasonlóképpen alakult, mint a legutóbbi Magyar Kupa meccsen. Vízler Máté utolsó percben lőtt hetesével egyenlített a PLER, így az eredmény 27:27 lett a Balassagyarmati Kábel SE ellen – olvastuk a csapat Facebook-oldalán.

Laurencz Szabolcs edző: Továbbra is felkészülési mérkőzésnek szánjuk ezeket a találkozókat. Mindenkit játszattunk, ezáltal minden formációt kipróbáltunk. Úgy látom, még mindig koncentrációs problémákkal küzdünk, mert a helyzeteink ugyan megvoltak, csak éppen rendre kimaradtak. Azon vagyunk, hogy a jövő héten kezdődő bajnoki mérkőzésre ezeket a hibákat kijavítsuk.”

Balassagyarmati Kábel SE – PLER-Budapest 27:27 (16:14)